Czy tak będzie prezentować się iPhone 7? (koncept)

Jesienią tego roku Apple odświeży portfolio swoich produktów i pokaże nowe iPhone'y. Regularnie trafiają do sieci nowe informacje o nich, a teraz możemy zobaczyć bardzo ciekawy koncept wersji 7.

iPhone 7

iPhone 7 (Jermaine Smit)

Zacząć trzeba od tego, że ciągle nie wiadomo ile nowych smartfonów pokaże Apple w nadchodzących miesiącach. Według niektórych źródeł zobaczymy aż 3 urządzenia, a oprócz następców modeli 6 i 6 Plus firma z Cupertino pokaże 4-calowego iPhone'a 6c. Poprzednie przecieki informowały również, że fani Apple dostaną 12-megapikselowe aparaty. Chyba najciekawszą nowością mają być ekrany o większej rozdzielczości, które będą miały odpowiednio FullHD w modelu 6s oraz 2K w 6s Plus. W oczekiwaniu na premierę nowych telefonów z nadgryzionym jabłkiem możemy zobaczyć koncept iPhone'a 7 przygotowany przez Jermaine Smit:

Sam projekt wygląda bardzo dobrze i nie odbiega znacząco od tego co znamy już w szóstkach. Jeśli chodzi o specyfikację tego konceptu to prezentuje się ona następująco:

  • 4-rdzeniowy procesor A9X
  • 2 GB pamięci operacyjnej RAM
  • 12-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED
  • 4 Mpix na przednim panelu z 120 stopniowym obiektywem

Ponadto w nadchodzącym smartfonie Apple autor tego projektu chciałby zobaczyć nowe funkcje jak iSwipe (przesuwanie palcem po przycisku HOME cofa nas lub przenosi dalej w menu) czy iCharge, czyli po prostu ładowanie bezprzewodowe. Warto dodać, że nowe smartfony Apple będą prawdopodobnie wyposażone w technologię Force Touch odpowiadającą za mierzenie siły nacisku na ekran dotykowy oraz dopasowywanie odpowiedniej reakcji.

Ten sam autor przygotował również koncept iPhone 6S, chociaż tym razem nie pokusił się na podanie specyfikacji jaką chciałby w nim ujrzeć:

Nowe iPhone'y zobaczymy w drugiej połowie września i wtedy dowiemy się dokładnie na jak duże zmiany zdecydowało się Apple. Ludzi coraz bardziej przekonują się do phabletów, a duża zasługa w tym właśnie firmy z Cupertino. Dlatego nawet jeśli nadchodzące telefony z nadgryzionym jabłkiem nie będą oferować żadnych rewolucyjnych zmian, to zapewne i tak znajdą miliony chętnych klientów na całym świecie.

Źródło: Jermaine Smit via phonearena.com

Zobacz również: Sony Xperia: niezwykły monodram Macieja Stuhra

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" Apple Watch stanie się produktem kompletnym "już" jesienią. Lepiej późno niż wcale Masz tatuaż i chcesz kupić Apple Watcha? Conan O'Brien ma rozwiązanie Testowy model iPada skradziony, będzie powtórka z rozrywki? Masz tatuaże na ręku? Apple Watch nie jest dla Ciebie, czyli "tattoo gate" Apple Watch w blenderze? Proszę bardzo Apple ujawnia rewelacyjne wyniki finansowe. Jest lepiej, niż przypuszczano Apple Watch przetestowany pod kątem odporności na upadki. Poradził sobie... różnie iPhone 6 osiągnął szczyt popularności, a Apple Watch sprzedaje się gorzej niż przypuszczano? Apple patentuje technologię, dzięki której wyświetlacz będzie... udawał metal lub skórę 1500 aplikacji na iOS z poważną luką bezpieczeństwa. Sprawdź, czy Twój telefon jest bezpieczny Apple Watch sprzedaje się znakomicie. Według analityków do klientów lecą już 3 miliony zegarków Najpopularniejsze aparaty na świecie to iPhone'y? Jak wypadł Apple Watch na pierwszych wideoprezentacjach? Apple nie chce, żebyś stał w kolejce po nowe produkty Apple podniósł ceny iPhone'ów 6 i 6 Plus Apple ResearchKit pomoże walczyć z chorobami za pomocą iPhone'a oraz Apple Watcha Jeśli zobaczymy iPhone'a 6C to chciałbym, żeby tak wyglądał! Magiczne właściwości iPada, czyli tablet Apple'a w rękach zdolnego iluzjonisty Apple zainwestuje 1,7 miliarda dolarów w fabrykę wyświetlaczy JDI Display? Krótko, krócej, Apple Watch. Będzie miał naprawdę kiepską baterię? Interaktywne demo Apple Watcha. Zapoznaj się z interfejsem zegarka już teraz Chiński programista oświadczył się swojej wybrance używając... 99 iPhone'ów iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari!