iPhone 7 Plus na renderach? To akurat fake, ale przecieków jest więcej

Nadchodzący iPhone 7 - mimo tego, że trzeba na niego poczekać jeszcze kilka miesięcy - pojawiał się już w wielu plotkach. Teraz po sieci krążą rzekomo przedstawiające go grafiki, które - tu muszę Was rozczarować - niestety są fałszywe.

iPhone 6s

iPhone 6s (Apple)

Według wielu źródeł następny topowy smartfon Apple'a może zostać pozbawiony gniazda słuchawkowego, będzie wodoszczelny oraz zostanie wykonany z metalu. Poza tym już w kwietniu tego roku może pojawić się mniejsza wersja iPhone'a, która będzie mieć 4-calowy ekran. Niestety nadal nie jest jasne jak może wyglądać model z "7" w nazwie i można tylko zakładać, że firma z Cupertino zdecyduje się na duże zmiany.

Dziś technologiczną część internetu obiegła informacja, że dzięki GizChina i dostawcom komponentów do sieci trafiły rendery iPhone'a 7. Wyglądają one bardzo ciekawie, ale mają jedną wadę - przedstawiają jedynie koncept. Na dodatek dość stary, ponieważ został zaprezentowany kilka miesięcy temu, co widać po dacie poniższego filmu (21.07.2015).

Warto też przypomnieć, że ostatnio w sieci pojawił się film, który miał przedstawiać prawdziwego iPhone'a 7, ale również i on okazał się nieprawdziwy.

Nieco inaczej jest z następnymi informacjami, ponieważ powołująca się na swoje źródła strona MyDrivers informuje, że model 7 Plus zostanie wyposażony w ogniwo 3100 mAh (iPhone 6s Plus — 2750 mAh). Drugą z nowości podanych przez to samo źródło ma być większa pojemność topowej wersji, która będzie wynosić aż 256 GB. Obecnie maksymalnie można kupić iPhone'a z pamięcią mniejszą o połowę, ale zapewne znajdą się osoby szukającego tego rozwiązania. Ja — oraz zapewne wiele osób — wolałbym, żeby Apple zamiast tego zlikwidował 16 GB wariant i zastąpił go 32 GB.

Te przecieki mogą okazać się prawdziwe, ale na tak wiele miesięcy przed premierą mimo wszystko należy podchodzić do nich z dużym dystansem.

Źródło: gizchina.com via phonearena.com, news.mydrivers.com via phonearena.com

Zobacz również: Appshaker 2 #47: A Planet of Mine, Vector Pop, Unlucky 13 i inne

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" Apple w przyszłym roku pokaże aż 3 iPhone'y 7? Mają się pojawić interesujące nowości iPhone 6 to nadal gorący towar - ten egzemplarz spłonął w kieszeni jednego z użytkowników Są pomysły genialne, śmieszne... i ten. iPhone 7 z systemem dysz CO2? iPhone 7 nie będzie ofiarą afery #ChipGate. Wszystkie procesory wyprodukuje TSMC? W USA Android jest popularniejszy, ale iOS pod względem zakupów online niszczy konkurenta Wodoszczelny iPhone 7 pozbawiony gniazda słuchawkowego? Ten niecodzienny gadżet zmieni Twojego iPhone'a w... zwykły notatnik. Świetny pomysł! iPad Pro zamiast komputera? Tima Cooka nieźle poniosło Jeśli brakuje Ci w iPhonie dodatkowych przycisków pod ekranem, polubisz to szkło ochronne Podróbka iPhone'a 6s za 140 zł? Wystarczy odwiedzić Chiny Wszystko o 3D Touch. Jak działa nowa generacja dotyku w iPhonie 6s? Tim Cook chwali się liczbą użytkowników Apple Music. Ma powody do zadowolenia Gdybym chciał kupić iPhone'a, pierwszy ustawiłbym się w kolejce W Niemczech zabrakło, a w Polsce mnie oszukali. iPhone 6s najwidoczniej nie jest mi pisany... Apple się doigrał i tym razem będzie musiał zapłacić ogromną karę za naruszenie patentów? Aparat iPhone'a 6s został sprawdzony przez ekspertów z DxOMark i się nie popisał #ChipGate - iPhone'y 6s trafiły na rynek z różnymi procesorami, od których uzależniona jest wydajność baterii Gdy Twój smartfon wpadnie do oceanu, możesz liczyć na pomoc... delfina Apple udostępnił raport dotyczący zapytań o dane użytkowników [SPROSTOWANIE] iPhone 6s, iPhone 6s Plus oraz Galaxy Note 5 - który jest najwytrzymalszy? iPhone 6s w benchmarkach. Konkurenci z Androidem daleeeko w tyle iPhone 6s i 6s Plus wkrótce w Polsce. Kiedy i za ile? Jeden powód, dla którego mimo wszystko poważnie myślę o zakupie iPhone'a 6s