Znudziły ci się dostępne kolory iPhone'ów?

Smartfony przechodziły już wiele dziwnych testów, a pomysłowość użytkowników zdaje się nie kończyć. Jeden właśnie sprawdził, jak iPhone 6s wyglądałby w nieco innych kolorach.

niebieski iPhone 6s

niebieski iPhone 6s (TechRax)

iPhone 5c

Apple przeważnie pokazuje telefony w stonowanych kolorach. Wyjątkiem od tej reguły jest iPhone 5c. Model swoją konstrukcją nawiązuje do Lumii, a do tego dostępny jest w kilku — dość jaskrawych — kolorach.

Żywe barwy najwyraźniej bardzo lubi również TechRax, który postanowił przemalować swojego iPhone'a 6s. Do tego celu wykorzystał kredki świecowe. Zresztą, musicie zobaczyć to sami:

Topowy smartfon Apple'a w nowym kolorze bez wątpienia wygląda ciekawie, ale gotowanie go w kredkach nie przynosi zbyt dobrych rezultatów. Nie dość bowiem, że najpierw się rozszczelnił, to potem jeszcze się zapalił. Warto pamiętać, że oblewanie elektroniki wodą nie jest najlepszym pomysłem. Zdecydowanie rozsądniej jest ograniczyć dostęp powietrza, chociażby zasłaniając smartfona miską.

To nie pierwsza próba kolorowania iPhone'ów 6s. TechRax ostatnio wrzucił kilka innych modeli do pojemników z farbą.

Co ciekawe urządzenia po takiej kąpieli nadał działały, ale szybko zostały zabite. Muszę również dodać, że ten charakterystyczny kształt prezentowałby się bardzo dobrze w takich kolorach.

Z tego typu eksperymentów ciężko wyciągnąć sensowne wnioski, ale niszczenie elektroniki zdecydowanie przyciąga uwagę, a autor ma na tym niezły zarobek.

Autor jest też na Facebooku: Konrad Błaszak

Źródło: TechRax (1), (2) via phonearena.com

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" Wpadka Apple'a. Podczas Super Bowl 2016 Tim Cook zrobił iPhone'owi niezłą antyreklamę Apple Music na Androidzie miało "przetrzeć szlak". Kolejne aplikacje na system Google'a w drodze? iPhone 5se i iPad Air 3 - przewidywana data premiery i podsumowanie przecieków Apple pracuje nad swoimi goglami wirtualnej rzeczywistości? Wcale mnie to nie dziwi Apple chce zrewolucjonizować technologię bezprzewodowego ładowania? Nie mogę się doczekać! #WaszymZdaniem: Czy iPhone 7 powinien mieć gniazdko słuchawkowe? Apple po raz kolejny zaliczył rekordowy kwartał, ale to może być już ostatni Czy iPhone 7 powinien mieć gniazdko słuchawkowe? [Ankieta] 4-calowy iPhone 5se ma mieć dużo wspólnego z większymi modelami, ale zabraknie najważniejszego Apple zdetronizowany. Która firma jest teraz najwięcej warta? Apple user - wolontariusz, który za własne pieniądze popularyzuje nowe standardy Apple tworzy aplikację, która ułatwi użytkownikom iPhone'ów... przesiadkę na Androida? iPhone 7 może nie mieć gniazda słuchawkowego. Klienci nie są zachwyceni iPhone 7 Plus na renderach? To akurat fake, ale przecieków jest więcej Apple w przyszłym roku pokaże aż 3 iPhone'y 7? Mają się pojawić interesujące nowości iPhone 6 to nadal gorący towar - ten egzemplarz spłonął w kieszeni jednego z użytkowników Są pomysły genialne, śmieszne... i ten. iPhone 7 z systemem dysz CO2? iPhone 7 nie będzie ofiarą afery #ChipGate. Wszystkie procesory wyprodukuje TSMC? W USA Android jest popularniejszy, ale iOS pod względem zakupów online niszczy konkurenta Wodoszczelny iPhone 7 pozbawiony gniazda słuchawkowego? Ten niecodzienny gadżet zmieni Twojego iPhone'a w... zwykły notatnik. Świetny pomysł! iPad Pro zamiast komputera? Tima Cooka nieźle poniosło Jeśli brakuje Ci w iPhonie dodatkowych przycisków pod ekranem, polubisz to szkło ochronne